1.  Dzisiaj w XXV niedziela w liturgicznym czasie zwykłym. Po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci z klas II SP i ich rodziców w kościele – w ramach przygotowania do  I Komunii św.

2.  Trwamy w nowennie przed XX leciem powstania diecezji. Zapraszamy jutro – 25 IX na Mszę św. o godz. 18.00, gdzie modlić się będziemy o błogosławieństwo Boże dla nas wszystkich.

3.  W bieżącym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

  • w środę – wspomnienie św. Wincentego a Paulo – prezbitera,
  • w czwartek – wspomnienie św. Wacława,
  • w piątek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,
  • w sobotę – wspomnienie św. Hieronima – prezbitera i Doktora Kościoła

4.  Wszystkich młodych zapraszamy na spotkanie grupy młodzieżowej „Spot wiary” w środę o godz. 18.50 w salce parafialnej.

5.  W przyszłą niedzielę rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe odprawiać będziemy codziennie o godz. 17.30, dla dzieci dodatkowo we wtorek i środę o godz. 16.30. Wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6.  Za tydzień w niedzielę będziemy gościć przedstawiciela hospicjum perinatalnego, który jak co roku będzie rozprowadzał cegiełki – kalendarze na funkcjonowanie hospicjum.

7.  Dzieci, szczególnie dziewczynki zapraszamy do naszej parafialnej scholki. Osoby zainteresowane wspólnym śpiewaniem w kościele zapraszamy w przyszłą niedzielę na próbę o godz. 11.00 do salki parafialnej.

8.  Wszystkich, chcących pogłębić swoją wiarę i znajomość Pisma św. zapraszamy do Szkoły Biblijnej w CEF w Bydgoszczy. Zajęcia prowadzi ks. Marcin Chrostowski. Początek – 2 X br. Szczegóły w gablocie ogłoszeniowej.

9.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego” z dodatkiem „5 minut z Bogiem”, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”.

 Ks. Krzysztof Grzywiński
Proboszcz