1. Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego, którą obchodzimy w randze uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.  Za tydzień rozpoczynamy czas adwentu. 
  1. Od dzisiaj także przy wyjściu z kościoła można nabywać opłatek na stół wigilijny w cenie 3,60 zł. za opakowanie oraz świece Caritasu w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy. Małe świece są po 10 zł., duże po 20 zł.
  1. Wznawiamy akcję pomocy osobom, znajdującym się w trudnym położeniu materialnym z naszej parafii. Do III niedzieli adwentu tj. do 17 grudnia br. można przynosić do kościoła żywność, środki czystości. Zostaną one jeszcze przed świętami przekazane osobom najbardziej potrzebującym.  W kościele też została wystawiona skarbona, gdzie można wrzucać ofiary także na ten cel. Za każdy odruch serca i pomoc składamy już serdeczne „Bóg Zapłać”.
  1. W tym tygodniu przeżywać będziemy I piątek i I sobotę miesiąca. W piątek spowiedź św. od godz. 16.00 do 17.50. Komunia św. udzielana co pół godziny.   W I sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00 ku czci Niepokalanego Serca Maryi, połączoną z adoracją Najświętszego Sakramentu.
  1. W bieżącym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy w czwartek – święto św. Andrzeja Apostoła. 
  1. Ks. Biskup zaprasza do katedry na adwentowe nieszpory w każdą sobotę adwentu na godz. 17.15. Początek 2 XII br. Szczegóły na plakacie.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego” z dodatkiem „5 minut z Bogiem”, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”. 
  1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:
  • śp. Bronisław Niewiarowski, lat 68, z Lisiego Ogona, 
  • śp. Grażyna Fac, lat 65, z Łochowa – jej pogrzeb odbędzie się we wtorek – 28 listopada br. o godz. 10.00 na naszym parafialnym cmentarzu. 

           Wieczny  odpoczynek racz im dać Panie …

  1. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łaski i opieki swoich świętych patronów.

 Ks. Krzysztof Grzywiński

                 Proboszcz