1. Trwamy w adwencie. Roraty w naszym kościele odprawiamy w poniedziałek, wtorek i w środę o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich Parafian a szczególnie dzieci z lampionami.
 1. Dzisiaj po Mszach świętych, tradycyjnie w II niedzielę adwentu – zbiórka do puszek w ramach pomocy Kościołowi na Wschodzie. Za tydzień – zbiórka na ogrzewanie naszego kościoła. Za każdą ofiarę składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 1. We wtorek – 12 XII, młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na katechezę o godz. 19.00. 
 1. W środę zapraszamy na comiesięczny różaniec za zmarłych, poleconych modlitwie Kościoła o godz. 17.00 w kościele.
 1. W czwartek natomiast odbędzie się spotkanie opłatkowe dla róż różańcowych naszej parafii o godz. 18.45 w salce parafialnej.
 1. Już dzisiaj informujemy, że spowiedź adwentowa w naszej parafii odbędzie się we wtorek – 19 XII br. w godz.:
  9.00 – 10.00
  16.30 – 18.00
  18.45 – 19.45. 
 1. Za dwa tygodnie w IV niedzielę adwentu Msze św. w naszej świątyni odprawimy Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 10.00 i 11.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 13.00, ze względu na przypadającą w tym dniu Wigilię Bożego Narodzenia. Natomiast Msza św. pasterska będzie tradycyjnie o godz. 22.00 i 0.00.
 1. W Jeszcze przez tydzień, do III niedzieli adwentu tj. do 17 grudnia br. można przynosić do kościoła żywność, środki czystości. Zostaną one jeszcze przed świętami przekazane osobom najbardziej potrzebującym.                         
 1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno” oraz opłatek na stół wigilijny w cenie 3,60 zł. za opakowanie.
 1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:
 • śp. Jarosław Nowak, lat 44, z Łochowa,
 • śp. Teresa Janicka, lat 89, z Łochowa.

           Wieczny  odpoczynek racz im dać Panie …

 Ks. Krzysztof Grzywiński

                 Proboszcz