1. Dzisiaj IV niedziela adwentu i jednocześnie Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. dzisiaj o godz.  7.30, 9.00, 10.00 i 11.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 13.00 i 18.00. Pasterka w naszym kościele dzisiaj o godz. 22.00 i tradycyjnie o północy. W I dzień świąt Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o godz. 7.30. Pozostałe Msze św. w poniedziałek i wtorek tak jak w każdą niedzielę.
 1. W drugi dzień świąt modlić się będziemy za uczelnie katolickie.
 1. Kolędę czyli duszpasterskie odwiedziny Parafian rozpoczynamy po Nowym Roku. Plan wywieszony jest w gablocie i umieszczony na stronie internetowej parafii. Informujemy też, że w styczniu Msze św. w tygodniu odprawiamy rano o godz. 9.00 a biuro parafialne czynne jest tylko po tej Mszy św.
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy włączyli się w pomoc najuboższym. Niech wzruszenie i zaskoczenie obdarowanych będzie tą nagrodą, która niech towarzyszy nam wszystkim nie tylko przy wigilijnym stole.
 1. Za tydzień – 31 grudnia br. obchodzić będziemy święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. W tym dniu na każdej Mszy św. będzie miało miejsce odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Zapraszamy także w tym dniu na nabożeństwo dziękczynne za kończący się rok kalendarzowy o godz. 17.30.
  O godz. 18.00 Msza św. w intencji wszystkich Parafian.
 1. 1 stycznia w Nowy Rok obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. To także Światowy Dzień Modlitw o Pokój.
 1. Rodziców dzieci, przygotowujących się do I Komunii św. informujemy, że odbiór alb nastąpi 14 stycznia 2024 r.  – w niedzielę o godz. 14.00 w salce parafialnej.
 1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego” z dodatkiem modlitewnym na miesiąc styczeń oraz drugą gazetką o Rodzinie – w cenie 15 zł. oraz opłatek na stół wigilijny, dla dzieci mamy „Ziarno”.
 1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:
 • śp. Władysław Kaźmierczak, lat 93, z Łochowa,

           Wieczny  odpoczynek racz mu dać Panie …

 Ks. Krzysztof Grzywiński

                 Proboszcz