1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Uświadamia nam ona wagę Bożego Objawienia.
 1. Obchodzimy Dzień Babci a jutro Dzień Dziadka. Pamiętajmy w modlitwach o tych, którym bardzo wiele zawdzięczamy.
 1. Trwa kolęda. Plan wywieszony jest w gablocie ogłoszeniowej i umieszczony na stronie internetowej parafii. Informujemy, że w styczniu Msze św. w tygodniu od poniedziałku do piątku, odprawiamy tylko rano o godz. 9.00 a biuro parafialne czynne jest tylko po tej Mszy św. o godz. 9.30. W kruchcie kościoła jest także wystawiona woda święcona, by można było ją zabrać do domu na wizytę duszpasterską.
 1. Dzisiaj w naszym kościele po Mszy św. o godz. 18.00 będzie miał miejsce XII przegląd kolęd i pastorałek naszego parafialnego chóru „Laudate Dominum”. Wszystkich zapraszamy na to coroczne wydarzenie w naszej parafii. Szczegóły na okolicznościowym plakacie.
 1. Dzisiaj włączamy się w zbiórkę środków finansowych dla naszej parafianki Pani Ani, która leczy się onkologicznie. W miarę możliwości chciejmy wesprzeć kosztowne leczenie i badania. Niech pomoc będzie wyrazem naszej solidarności z potrzebującymi.
 1. W bieżącym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
 • w środę – wspomnienie św. Franciszka Salezego,
 • w czwartek – święto nawrócenia św. Pawła Apostoła,
 • w piątek – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa.
 1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika katolickiego”. Dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”.
 1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
 • śp. Roman Spychalski, lat 72, z Łochowa,
 • śp. Marek Weber, lat 67, z Łochowa.

           Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

 Ks. Krzysztof Grzywiński

                 Proboszcz