1. Dzisiaj – w I niedzielę Wielkiego Postu – włączamy się w modlitwę i pomoc materialną dla wszystkich podopiecznych „Caritas” – u. Niech to będzie nasze wypełnienie wielkopostnej jałmużny. Po Mszach św. zbiórka do puszek właśnie na ten cel. 
  1. W bieżącym roku rekolekcje dla dorosłych w naszej parafii odbywać się będą od III niedzieli Wielkiego Postu tj. od 3 marca br. Potrwają one do środy włącznie czyli do 6 III. Nauki rekolekcyjne będą w niedzielę na każdej Mszy św., natomiast w dni powszednie o godz. 9.00 i 18.00. Naszym rozmyślaniom przewodniczyć będzie głosić ks. Arkadiusz Muzolf – diecezjalny duszpasterz Rodzin.
  1. Nabożeństwa w Wielkim Poście:
  • droga krzyżowa dla dzieci – w piątek o godz. 16.30
  • droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych – w piątek o godz. 17.30
  • gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.15 – kazania głosić będzie ks. Robert Lewandowski z Białych Błot.
  1. W czwartek obchodzimy święto katedry św. Piotra Apostoła.
  1. Katechezy przedmałżeńskie dal narzeczonych odbywać się będą w tym roku w naszym dekanacie w parafii w Białych Błotach. Będą to 4 spotkania.       Początek 1 marca – w piątek o godz. 17.00. w salce parafialnej.
  1. Za tydzień – zbiórka do puszek na Misyjne Dzieła Pomocy – Ad Gentes. To dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika katolickiego”. Dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”.
  1. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy opieki Maryi i Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się nowy tydzień naszego życia.

 Ks. Krzysztof Grzywiński

                 Proboszcz