1. Dzisiaj – w II niedzielę Wielkiego Postu – obchodzimy dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Misyjne Dzieła Pomocy – Ad Gentes. Niech troska o misje będzie także naszą modlitwą o przekaz wiary.
 1. W najbliższy wtorek zapraszamy młodzież, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na spotkanie w kościele o godz. 19.00.
 1. W bieżącym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca marca. W I piątek spowiedź św. od godz. 16.00 do 17.50. W I sobotę miesiąca zapraszamy również na Mszę św. o godz. 9.00, połączoną z adoracją Najświętszego Sakramentu.
 1. Nabożeństwa w Wielkim Poście:
 • droga krzyżowa dla dzieci – w piątek o godz. 16.30
 • droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych – w piątek o godz. 17.30
 • gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.15
 1. Za tydzień rozpoczynamy nasze wielkopostne rekolekcje dla dorosłych, które potrwają do środy włącznie. Nauki rekolekcyjne będą w niedzielę na każdej Mszy św., natomiast w dni powszednie o godz. 9.00 i 18.00. Naszym rozmyślaniom przewodniczyć będzie ks. Arkadiusz Muzolf – diecezjalny duszpasterz Rodzin.
 1. 4 marca – w poniedziałek – przypada odpust parafialny ku czci św. Kazimierza. Zapraszamy wszystkich na uroczystą Mszę św. w tym dniu o godz. 18.00 – której przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi nasz ks. Rekolekcjonista.
 1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika katolickiego” z dodatkiem „5 minut z Bogiem”. Dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”.
 1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Krystynę Lorenc, lat 90, z Łochowa. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …
 1. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy opieki Maryi i Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się nowy tydzień naszego życia.

 Ks. Krzysztof Grzywiński

                 Proboszcz