1. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego to największe i najpiękniejsze święto. Z tej okazji wszystkim składamy najlepsze i najserdeczniejsze życzenia. Niech radosna wieść o zmartwychwstaniu opromienia życie każdego z nas, każdą rodzinę. Niech pogłębia wiarę, napełnia nadzieją i rozpala miłość, która uzdalnia do pięknego życia w Bogu. Przeżyjcie te Święta w bliskości Zmartwychwstałego Chrystusa oraz w radości i cieple rodzinnego domu. Tego życzymy wszystkim Parafianom i ich gościom – jako duszpasterze parafii.
  • Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przebiegu uroczystości Triduum Paschalnego. Tym, którzy zadbali o wystrój Ciemnicy i Grobu Pańskiego oraz tym, którzy w tych ważnych dniach uczestniczyli w tych uroczystościach.
  • Jutro drugi dzień świąt paschalnych. Msze św. tak jak w każdą niedzielę. Tradycyjnie zapoznamy się ze słowem ks. Rektora KUL – u. Ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na uczelnie katolickie. 
  • We wtorek – 2 kwietnia zapraszamy na Marsz Pamięci ku czci św. Jana Pawła II. Szczegóły są umieszczone na okolicznościowym plakacie.
  • W bieżącym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 16.00. w sobotę – Msza św. o godz. 9.00 ku czci Niepokalanego Serca Maryi.
  • W Piątek Wielkanocny nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania potraw mięsnych.
  • Za tydzień obchodzić będziemy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Ta także święto patronalne Caritas.

                                                                                     Ks. Krzysztof Grzywiński

                                                                                                  Proboszcz