1. Dzisiaj obchodzimy XIII niedzielę w liturgicznym czasie zwykłym. Zapraszamy na ostatnie nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.40.
 1. Trwają prace związane z wymianą instalacji ogrzewania naszego kościoła. Za pomoc i modlitwę w tej intencji składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 1. Od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową, wspólnie odmawianą w naszej świątyni. W tym czasie jest także możliwość skorzystania ze spowiedzi św.
 1. W bieżącym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W I czwartek miesiąca modlimy się o powołania do Służby Bożej a w I piątek czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. W piątek spowiedź św. od godz. 16.00 do 17.50. Komunia św. będzie udzielana co pół godziny. W I piątek miesiąca biuro parafialne będzie nieczynne.
 1. W I sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00 ku czci Niepokalanego Serca NMP, połączoną z adoracją Najświętszego Sakramentu.
 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
 • w poniedziałek – wspomnienie św. Ottona,
 • w środę – święto św. Tomasza Apostoła,
 • w sobotę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
 1. Piesza pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 21 – 31 lipca br. Zapisy do grupy zielono – żółtej u ks. Grzegorza. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 7 lipca w niedzielę po wieczornej Mszy św. w kościele.
 1. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy ogłasza rekrutację na studia magisterskie i podyplomowe – specjalność katechetyka. Szczegóły na okolicznościowym plakacie. Rekrutacja trwa do 18 września br.
 1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika katolickiego” z dodatkiem „5 minut z Bogiem”.
 1. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych – VII i VIII w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 13.00. Pozostałe Msze św. bez zmian.
 1.  Wszystkim Parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki swoich świętych patronów.

                                                                                                    Ks. Krzysztof Grzywiński

                                                                                                                                 Proboszcz

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
W PARAFII PW. ŚW. KAZIMIERZA W ŁOCHOWIE

Agnieszka Tkacz, st. wolny, zam. na terenie parafii pw. św. Stanisława Biskupa w Damasławku,
Dawid Krupiński, st. wolny, zam. na terenie naszej parafii.