Intencje mszalne

02.08.2020 – 23.08.2020

NIEDZIELA (02.08.2020)
7.30: + Zm. Rodzice: Stefania, Marian Jakubas, bracia Jerzy, Antoni, Edward oraz Antoni Rzeski
9.00: + Bożena Mądrzyńska – z ok. ur. i im. – od siostry i męża
10.00: + Władysław i Włodzimierz Niedźwieccy
11.30: Z podz. za otrz. łaski z pr. o dalsze, wzrost wiary i bł. Boże dla Kaliny Wiczyńskiej – w 20 rocz. ur.
13.00: + Bernard Frydryszek – od żony z dziećmi
17.00: + Zm. z rodzin: Wnęk, Straszyńskich, Reszczyńskich i Kloska

PONIEDZIAŁEK (03.08.2020)
18.00: + Witold Rutkowski – int. od synów

WTOREK (04.08.2020)
18.00: + Rodzice: Katarzyna, Bronisław Szkopiak; bracia: Józef, Aleksander, Tadeusz, siostra Sabina

ŚRODA (05.08.2020)
18.00: + Józef Rosły – 2 rocz. śm.

CZWARTEK (06.08.2020) 
18.00: + Stanisław Rosołowski – 20 rocz. śm.

PIĄTEK (07.08.2020)
16.30: Ślub: Aneta Woźniak – Karol Tukalski
18.00: Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i bł. Boże dla Czesława Baumgart – z okazji 91 rocz. urodzin

SOBOTA (08.08.2020)
18.00: + Magdalena Wasilewska, Danuta i Wacław Wasilewscy

NIEDZIELA (09.08.2020)
7.30: + Eufemia, Kazimierz, Janusz Filipek
9.00: + Marian Szyszło – int. od córek
10.00: + Ryszard, Wiesław, Mieczysław, Anna – 11 rocz. śm. Skrzypczyk
11.30: O Boże bł. i dary Ducha Św. dla rodziny Szczeblewskich: Witolda, Pawła, Karoliny, Maksymiliana, Marceliny
13.00: + Kazimierz Borkowski – w rocz. śm.
17.00: + Wiesław Rewers

PONIEDZIAŁEK (10.08.2020)
18.00: + Za dusze w czyśćcu cierpiące

WTOREK (11.08.2020)
18.00: + Jadwiga, Czesław Musiał i wszyscy zmarli z rodziny

ŚRODA (12.08.2020)
18.00: + Za zmarłych, poleconych modlitwie Kościoła

CZWARTEK (13.08.2020) 
18.00: + Eugeniusz Nowak – w rocz. śm., Maciej Jankowski

PIĄTEK (14.08.2020)
16.30: Ślub: Monika Michalska – Marcin Michalski
18.00: + Felicja Kopycińska, Aleksander Nełka, zm. z rodz. Nełków oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00: + Mieczysław Subczyński – 3 rocz. śm.

SOBOTA (15.08.2020)
9.00: + Franciszek Janicki, rodzice z ob. stron; Wiesław Czerniak
10.00: + Janina, Julian Dermanowscy; Rozalia, Stanisława, Antonina
11.30: + Felicja, Stanisław Kopycińscy; Jan Kawka oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
13.00: Msza św. dziękczynna za opiekę nad naszą Ojczyzną
17.00: Ślub: Bogusława Kasprowicz – Mateusz Badowski

NIEDZIELA (16.08.2020)
7.30: + Wojciech , Robert – z ok. ur., Roman, Zofia, Leon Steciuk oraz zmarli z rodziny
9.00: O Boże błogosławieństwo w Rodzinach Zofii, Marka i Anny
10.00: Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i bł. Boże dla Wandy Górnej – z okazji urodzin
11.30: O Boże bł. i dary Ducha Św. dla rodziny Szczeblewskich: Witolda, Pawła, Karoliny, Maksymiliana, Marceliny
13.00: Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i bł. Boże dla Marty – z okazji 18 rocz. urodzin
17.00: + Zmarli z rodzin: Wnęk, Straszyńskich, Reszczyńskich i Kloska

PONIEDZIAŁEK (17.08.2020)
18.00: + Roman Wojciechowski – 4 rocz. śm.

WTOREK (18.08.2020)
18.00: + Bronisława, Stanisław Karnowscy; Anastazja, Szczepan Górni

ŚRODA (19.08.2020)
18.00: + Halina Korycka, Mariusz Korycki; Melania Żyźniewska

CZWARTEK (20.08.2020) 
18.00: + Piotr Kunicki oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

PIĄTEK (21.08.2020)
18.00: + Za zmarłe rodzeństwo i za rodziców

SOBOTA (22.08.2020)
18.00: + Pelagia, Kazimierz Loferscy; zmarli rodzice i syn Jerzy

NIEDZIELA (23.08.2020)
7.30: + Marianna Hagenza – od Fordońskiego Zakładu Pogrzebowego
9.00: + Daniel Badowski – 23 rocz. śm.
10.00: + Mateusz Kudłacz – w rocz. śm.
11.30: + Danuta, Tadeusz Winiarscy, rodzice i dziadkowie z obojga stron
13.00: + Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i bł. Boże dla Grażyny i Waldemara Janik – w 34 rocz. ślubu
17.00: + Jerzy Sobkowiak – z ok. Imienin, zmarli rodzice z obojga stron