OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
6 PAŹDZIERNIKA 2019

1. Dzisiaj XXVII niedziela zwykła i I niedziela miesiąca października. Po mszy św. o godz. 7.30 modlitwy dla róż różańcowych.  

2. Nabożeństwa różańcowe odmawiamy według następującego porządku:

  • w niedzielę – godz. 16.30
  • od poniedziałku do piątku – godz. 17.30
  • dla dzieci i młodzieży (poniedziałek, wtorek, środa) – godz. 16.30
  • w czwartki – różaniec ulicami Łochowa – bezpośrednio po mszy św.

We wszystkie czwartki października – biuro parafialne będzie nieczynne.  

3. W środę zapraszamy na comiesięczny różaniec za zmarłych o godz. 17.15. O godz. 18.00 msza św. w intencji zmarłych poleconych modlitwie Kościoła.  

4. Po mszy św. w środę w salce parafialnej spotkanie organizacyjne w celu utworzenia róży różańcowej dzieci.  

5. W naszej parafii powstaje grupa modlitwy kontemplacyjnej. Spotkania będą w II i IV czwartek miesiąca w salce parafialnej o godz. 19.00. Zapraszamy osoby dorosłe do wspólnego pochylenia się nad Słowem Bożym. Szczegóły na okolicznościowym plakacie. Najbliższe spotkanie – w czwartek 10 października.  

6. W czwartek także zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na katechezę o godz. 18.30.  

7. W piątek – różaniec poprowadzi Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. 

8. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy „Dzień Papieski” – zbiórka do puszek na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. 13 X także zapraszamy na nabożeństwo fatimskie w łączności z mszą św. o godz. 11.30.  

9. Za tydzień II niedziela miesiąca. Ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na trwające w naszym kościele prace związane z wymianą dachu. Za modlitwę, wsparcie i zrozumienie składamy serdeczne Bóg zapłać.  

10. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę samolotem do Francji. W programie m.in. sanktuarium maryjne w Lourdes, La Salette, Ars – miejsce posługi św. Vianneya. Termin 4 – 11 VII 2020 r. Szczegóły i zapisy w zakrystii u ks. Marcina.  

11. W zakrystii można nabywać „Przewodnik Katolicki”, dzieci otrzymują ulotkę „Ziarna”. 

12. W minionym tygodniu odeszli do Boga z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Barbara Bylska, lat 89; śp. Marek Hadzicki, lat 66 z Łochowa, śp. Helena Strokosz, lat 91 z Łochowa. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …    

 

Ks. Krzysztof Grzywiński
Proboszcz

 

 

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE W PARAFII PW. ŚW. KAZIMIERZA W ŁOCHOWIE

1. Jakub Graczykowski, st. wolny, zam. w parafii pw. Św. Wincentego a Paulo w Bydgoszczy;
Katarzyna Glamowska, st. wolny, zam. w tutejszej parafii.

2. Paweł Piotr Frank, st. wolny, zam. w tutejszej parafii;
Marika Anna Dudzic, st. wolny, zam. w tutejszej parafii.

3. Robert Staszewski, st. wolny, zam. w tutejszej parafii;
Patrycja Harczenko, st. wolny, zam. w tutejszej parafii.

4. Damian Kozłowski, st. wolny, zam. w parafii pw. św. Katarzyny w Rynarzewie;
Daria Górnikiewicz, st. wolny, zam. w Kornelinie.