1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na nabożeństwo w naszym kościele o godz. 15.00, gdzie będziemy uwielbiać Miłość samego Boga do człowieka. Przez wstawiennictwo św. siostry Faustyny wypraszajmy Miłosierdzie Boże dla całego świata.
  1. II Niedziela Wielkanocna to patronalne  święto Caritas. W całej diecezji obchodzimy tzw. „Dzień Dobra”, który uświadamia nam troskę o drugiego człowieka. Po Mszach św. zbiórka do puszek na ten szczytny cel.
  1. Jutro obchodzić będziemy, przeniesioną z marca – uroczystość Zwiastowania Pańskiego. To także Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.  W naszej wspólnocie parafialnej będzie możliwość podjęcia duchowej adopcji.
  1. We wtorek – 9 kwietnia młodzież z naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania na Mszy św. o godz. 18.00. Miejsca siedzące w nawie głównej zarezerwowane są dla młodzieży i świadków bierzmowania. Otoczmy ich naszym modlitewnym wsparciem, by mogli wzrastać w wierze. Zarówno w poniedziałek jak i we wtorek biuro parafialne będzie nieczynne. Zapraszamy do kancelarii w czwartek i piątek po Mszy św.
  1. W środę zapraszamy na comiesięczny różaniec za zmarłych, poleconych modlitwie Kościoła. Rozpoczniemy go o godz. 17.00.
  1. Za tydzień – 14 kwietnia przypada Niedziela Biblijna, która rozpoczyna tydzień szczególnej troski o przyjęcie Słowa Bożego w naszym życiu. Tego dnia obchodzimy także święto Chrztu Polski.
  1. Za dwa tygodnie w naszej parafii gościć będziemy figurę św. Michała Archanioła – w ramach peregrynacji z okazji 20 – lecia istnienia naszej diecezji. Szczegółowy plan podamy w przyszłą niedzielę.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”, dla dzieci – ulotka „Ziarno”.
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny.  

                                                                                                         Ks. Krzysztof Grzywiński

                                                                                                                       Proboszcz