1. Trwamy w radosnym czasie Bożego Narodzenia. Pragniemy podziękować wszystkim Parafianom za to, że  w tym trudnym czasie korzystali ze spowiedzi św, za zaangażowanie w dzieło pomocy potrzebującym. Niech łzy w oczach obdarowanych będą najlepszym podziękowaniem.

2. W Sylwestra – 31 XII (czwartek) zapraszamy na nabożeństwo dziękczynne za mijający rok o godz. 16.30. Msza św. w tym dniu będzie o godz. 17.00.

3. W piątek – 1 stycznia w kościele obchodzimy  UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI.

4. W tym dniu msze św. będą o godz.: 9.00, 10.00, 11.30, 13.00 i o godz. 18.00. W Nowy Rok nie będzie mszy św. o godz. 7.30. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Pokój. 

5. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na mszę św. o godz. 9.00 ku czci Niepokalanego Serca NMP, połączoną z adoracją Najświętszego Sakramentu. 

6. W styczniu w dni powszednie msze św. z godz. 9.00 przełożone są na godz. 18.00.

7. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do środy po mszy św. wieczornej w zakrystii.

8. W związku z obostrzeniami, przypominamy o reżimie sanitarnym. Tradycyjnie w naszym Kościele można przyjmować Komunię św. na rękę i do ust. Osoby przyjmujące na rękę przystępują do Komunii św. jako pierwsze. Dezynfekcja rąk kapłana następuje zawsze przed rozdaniem Komunii św. 

9. Kolęda w przyszłym roku będzie ze względu na pandemię w zmienionej formie. Mieszkańców wyznaczonych ulic zapraszamy w danym dniu na msze św. o godz. 18.00 a potem na nabożeństwo z poświęceniem wody, którą będziemy mogli zabrać do domów. Podczas mszy św. można będzie wesprzeć parafię datkami na tacę. Rozkład spotkań duszpasterskich – w gablocie ogłoszeniowej.

                                                                                         Ks. Krzysztof Grzywiński

           Proboszcz