1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 7.30 modlitwy dla róż różańcowych. 

2. Od 4 I rozpoczynamy w naszej parafii spotkanie duszpasterskie w kościele. Program jest wywieszony w gablocie ogłoszeniowej. Wszystkich zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00, gdzie modlić się będziemy o Boże bł. dla Rodzin. Po mszy św. będzie miał miejsce obrzęd poświecenia wody, dlatego też prosimy by zabrać ze sobą pojemniki na tę wodę. W tym roku sami poświęcimy nasze domy. Podczas każdej mszy św. będzie możliwość wesprzeć parafię ofiarą kolędową. Będzie możliwość także poruszania bieżących problemów. Każdy otrzyma na koniec pamiątkę kolędową.  Z tej racji w styczniu w dni powszednie msze św. z godz. 9.00 przełożone są na godz. 18.00.

3. W środę – 6 stycznia – obchodzić będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Na każdej mszy św. święcimy kadzidło i kredę. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę czyli o 7.30, 9.00, 10.00, 11.30, 13.00 i o godz. 18.00. W tym roku z racji pandemii nie będzie orszaku Trzech Króli. 

4. Biuro parafialne czynne w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek po mszy św. wieczornej w zakrystii.

5. Za tydzień obchodzić będziemy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która liturgicznie kończy czas Bożego Narodzenia.

 6. W związku z obostrzeniami, przypominamy o reżimie sanitarnym. 

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarna”.

8. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie z naszej wspólnoty parafialnej

  • śp. Helenę Gładysiewicz, lat 93, z Łochowa

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …

                                                                                         Ks. Krzysztof Grzywiński

           Proboszcz