1. Dzisiaj III niedziela Wielkiego Postu. Jednocześnie 1 niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 7.30 modlitwy dla róż różańcowych. Po mszy św. o godz. 11.30 – spotkanie dla dzieci z klas II i ich rodziców w kościele. 

2. Jutro pamiętajmy o wszystkich Paniach w dniu ich święta. Niech Boże bł. towarzyszy Im w codzienności. 

3. Droga krzyżowa w każdy piątek Wielkiego Postu:

  • o godz. 16.30 dla dzieci
  • o godz. 17.30 dla młodzieży i dorosłych

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę wielkiego postu 

  •            o godz. 17.15.

4. W środę zapraszamy na comiesięczny różaniec za zmarłych, poleconych modlitwie kościoła. Rozpoczniemy go o godz. 17.15. 

5. W sobotę – 13 marca – przypada 8 rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Ojcu św. 

6. Za tydzień rozpoczną się parafialne rekolekcje wielkopostne dla dorosłych. Msze św. z nauką na każdej mszy św. niedzielnej, natomiast w poniedziałek, wtorek i w środę msze św. będą o godz. 10.00 i o godz. 18.00. Dzieci w tym samym terminie mają rekolekcje on – line. 

7. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w przyszły czwartek – 18 marca – godz. 19.00 w kościele. Obecność obowiązkowa. 

8. Przypominamy, że odbywają się katechezy przedmałżeńskie w naszym w parafii pw. Św. Rafała Kalinowskiego w Murowańcu. Początek w każdą niedzielę mszą św. o godz. 18.00, po Eucharystii spotkanie w kościele. 

9. Zapraszamy codziennie na msze św. o godz. 18.00 w naszej świątyni. Pół godz. wcześniej jest możliwość skorzystania ze spowiedzi św. 

10. W związku z obostrzeniami, przypominamy o reżimie sanitarnym. Osoby przyjmujące Komunię św. na rękę proszone są o podchodzenie jako pierwsze do kapłana. 

11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Przewodnik Katolicki”, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarna”.

                                                                                         Ks. Krzysztof Grzywiński

           Proboszcz