1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Jutro Święto nawiedzenia NMP. 

2. We wtorek w modlitwie pamiętajmy o dzieciach w dniu ich święta. Niech towarzyszy im zawsze łaska Boża.  Od wtorku zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe do Serca Pana Jezusa.

3. W czwartek przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Msze św. w tym dniu: 7.30, 9.00, 10.00, około 11.30 czyli zaraz po procesji wokół naszego Kościoła. Procesyjnie okrążymy Kościół trzykrotnie po mszy św. o godz. 10.00.

4. Nabożeństwa w bieżącym tygodniu:

  • w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 17.40
  • w czwartek (Boże Ciało) po mszy św. o godz. 10.00
  • od piątku przez całą oktawę Bożego Ciała nabożeństwo czerwcowe w po mszy św. o godz. 18.00 w łączności z procesją wokół kościoła. 

5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź św. w piątek od godz. 16.00 do godz. 17.50. (Komunia św. co pół godziny). W sobotę zapraszamy na mszę św. o godz. 9.00, połączoną z adoracją Najświętszego Sakramentu, przygotowaną przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. 

6. Przy wyjściu z kościoła można nabywać „Przewodnik katolicki” z dodatkiem „5 minut z Bogiem”, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”.

7. Już dzisiaj informujemy parafian, że w miesiącach wakacyjnych (VII – VIII) w niedziele nie będzie mszy św. o godz. 13.00. 

8. W związku z obostrzeniami, przypominamy o reżimie sanitarnym. Osoby przyjmujące Komunię św. na rękę proszone są o podchodzenie jako pierwsze do kapłana. 

9. Dzisiaj w kruchcie kościoła zbieramy podpisy w obronie życia. Chętnych wesprzeć tę inicjatywę prosimy o podanie numeru pesel. 

Ks. Krzysztof Grzywiński

             Proboszcz