1. Rozpoczęły się wakacje. Dziękując za kolejny rok szkolno – katechetyczny pamiętajmy, że czas wolny to także budowanie osobistej relacji z Panem Bogiem. Prośmy o dobre i bezpieczne wakacje dla dzieci i młodzieży.
  2. W środę – 29 czerwca – obchodzimy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. To dzień łączności z Ojcem Świętym. Tego dnia zbierane ofiary są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Z racji uroczystości biuro parafialne będzie nieczynne.
  3. Dekretem ks. biskupa Krzysztofa Włodarczyka z dniem 30 czerwca br. posługę w naszej parafii kończy ks. Marcin Chrostowski i jednocześnie zostaje skierowany na wyjazd naukowo – badawczy w zakresie teologii biblijnej do Rzymu. Już dzisiaj dziękujemy za wszelkie dobro, którego doświadczaliśmy przez jego posługę. Msza św. dziękczynna za 6 lat pracy, modlitwy i posługi w naszej wspólnocie odbędzie się 29 czerwca br. o godz. 18.00. Wszystkich Parafian serdecznie zapraszamy.
  4. Jednocześnie z dniem 1 lipca br. ks. biskup skierował do naszej parafii ks. neoprezbitera Grzegorza Białka. Ks. Grzegorz w lipcu będzie uczestniczył w rekolekcjach oazowych i w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, więc oficjalnie przywitamy go w I niedzielę sierpnia.  Życzymy mu wielu łask Bożych i ludzkiej życzliwości w  naszej wspólnocie parafialnej. 
  5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek spowiedź od godz. 16.00 do 17.50. Komunia św. udzielana co pół godziny. W I sobotę miesiąca zapraszamy na mszę św. o godz. 9.00 ku czci Niepokalanego Serca Maryi, połączoną z adoracją Najświętszego Sakramentu.
  6. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę diecezjalną na Jasną Górę. Chętnych, którzy chcieliby wyruszyć z grupą Zielono – Żółtą zapraszamy do zakrystii.
  7. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych – VII i VIII w niedziele nie będzie mszy św. o godz. 13.00.
  8.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”, dla dzieci mamy ostatnią  ulotkę „Ziarna”.
  9. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie z naszej wspólnoty parafialnej śp. Stefana Staszewskiego, lat 80 z Łochowa.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …

Ks. Krzysztof Grzywiński

                                                                                                                     Proboszcz