1. Dzisiaj obchodzimy XXVII niedzielę zwykłą. Gościmy przedstawiciela hospicjum perinatalnego, który będzie rozprowadzał kalendarze – cegiełki. Po mszy św. o 7.30 modlitwy dla róż różańcowych.

2. W bieżącym tygodniu wspominamy m.in.:

  • we wtorek – św. Franciszka z Asyżu
  • w środę – św. Faustyny Kowalskiej
  • w piątek – wspomnienie NMP Różańcowej

3. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie o godz. 17.30, dla dzieci we wtorki i piątki o godz. 16.30. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. W środę zapraszamy na comiesięczny różaniec za zmarłych, poleconych modlitwie Kościoła, połączony z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Początek o godz. 17.00.

5. W I czwartek miesiąca zapraszamy młodzież, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na spowiedź św. o godz. 16.45. W I piątek miesiąca spowiedź od godz. 16.00 do 17.50. Komunia św. udzielana jest co pół godziny.

6. Zapraszamy na zbiórkę ministrantów i lektorów, także tych, którzy chcieliby do nich dołączyć – w sobotę 8 X o godz. 12.00 w salce parafialnej.

7. W zakrystii i w biurze parafialnym można już składać kartki z wymieniankami za zmarłych. Roczne i jednorazowe.

8. Za tydzień – w niedzielę 9 X o godz. 14.00 będzie można zamówić alby dla dzieci, przygotowujących się do I Komunii św. Pobranie miary będzie w salce parafialnej przy ul. Dębowej 3.

9. Zachęcamy do udziału w Diecezjalnej Pielgrzymce na Jasną Górę w ramach przygotowań do Jubileuszu 20 lat istnienia Diecezji. Pielgrzymka autokarowa odbędzie się w dniach 20-21 października br. Więcej informacji oraz zapisy w zakrystii.

10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Przewodnik katolicki” dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”.

Ks. Krzysztof Grzywiński

Proboszcz

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE W PARAFII PW. ŚW. KAZIMIERZA W ŁOCHOWIE

  1. Beata Łangowska, st. wolny, zam. na terenie naszej parafii

Eryk Ryszard Grzywiński, st. wolny, zam. na terenie parafii pw. Chrystusa Króla w Bydgoszczy.