1. Dzisiaj V niedziela w liturgicznym czasie zwykłym i zarazem I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.30 modlitwy dla róż różańcowych. Dzisiaj także na Mszy św. o godz. 11.30 z udziałem dzieci poświęcimy gromnice, tym którzy przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. Po tej Eucharystii spotkanie dla dzieci i ich rodziców w kościele.
  1. W środę zapraszamy na comiesięczny różaniec za zmarłych, poleconych modlitwie Kościoła. Początek o godz. 17.00.
  1. W bieżącym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
  • we wtorek – wspomnienie św. Pawła Miki i towarzyszy w męczeństwie,
  • w sobotę – św. Scholastyki.
  1. We wtorek zapraszamy młodzież, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na spotkanie w kościele o godz. 19.00. Obecność obowiązkowa.
  1. Za tydzień w naszym kościele będziemy gościć symbol Ducha Świętego Ruchu Szensztackiego, który na stałe będzie złożony u sióstr w Bydgoszczy na Piaskach. W naszej parafii rozwija się kult pielgrzymujących kapliczek Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej, których opiekunem są właśnie siostry szensztackie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na każdej Mszy św.
  1. Katechezy przedmałżeńskie dal narzeczonych odbywać się będą w tym roku w naszym dekanacie w parafii w Białych Błotach. Będą to 4 spotkania.       Początek 1 marca – w piątek o godz. 17.00. w salce parafialnej. Szczegółów udzielamy w zakrystii.
  1. Nasza parafia włącza się w ogólnopolską zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w trosce o misje. Niepotrzebny sprzęt agd i rtv można składać do wtorku włącznie na parkingu obok wejścia do biura parafialnego.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika katolickiego”. Dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”.
  1. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy opieki Maryi i Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.

 Ks. Krzysztof Grzywiński

                 Proboszcz