1. Dzisiaj w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Arkadiusza Muzolfa – diecezjalnego duszpasterza Rodzin. Niech Duch Święty za jego przyczyną prowadzi nas do umocnienia w wierze.
 1. Dzisiaj nauka rekolekcyjna na każdej Mszy św., natomiast w poniedziałek, wtorek i w środę spotkania rekolekcyjne będą o godz. 9.00 i 18.00. Zapraszamy wszystkich Parafian.
 1. W poniedziałek przypada odpust parafialny ku czci św. Kazimierza. Zapraszamy wszystkich na uroczystą Mszę św. w tym dniu o godz. 18.00 – której przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi nasz ks. Rekolekcjonista.     W poniedziałek z racji uroczystości odpustowych – biuro parafialne będzie nieczynne.
 1. Nabożeństwa w Wielkim Poście:
 • droga krzyżowa dla dzieci – w piątek o godz. 16.30
 • droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych – w piątek o godz. 17.30
 • gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.15
 1. W środę zapraszamy na comiesięczny różaniec za zmarłych, poleconych modlitwie Kościoła. Początek o godz. 17.00.
 1. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Modlitwą otaczamy wszystkich powołanych do Służby Bożej. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spowiedź św. o godz. 16.45.
 1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika katolickiego”. Dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”.
 1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

–  śp. Krystynę Zielińską, lat 88, z Łochowa.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …

 1. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy opieki Maryi i Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się nowy tydzień naszego życia.

 Ks. Krzysztof Grzywiński

                 Proboszcz